KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789029
nr 1378 9029
Dag Björn Hellsing
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Hamn. Signerad, daterad -72, a tergo. Olja på duk, 23x32, yttermått inklusive ram: 39x48 cm
Dag Björn Hellsing, svensk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:38:52
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Dag Björn Hellsing
Läs mer om Dag Björn Hellsing